Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi

Kurum Adı: Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Şakir Kesebir Cd. Gazi Umur Paşa Sk. No:28 Balmumcu
Telefon:0 (212) 211-4000
Web Sitesi:www.yeditepehastanesi.com.tr41.06017329.011958
Kurum Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde 2. 250 m2 saha üzerine, üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir.

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde 2. 250 m² saha üzerine, üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ne bağlı olarak hizmet veren Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda talebe ve asistan yetiştiren, 11 ayrı branşta en çağdaş teknoloji ile hizmet üreten bir göz hastalıkları merkezidir. Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi’nin amacı; üniversitenin güvenirliğini, ciddiyetini ve bilimselliğini sunarken, kaliteli ve en iyi hizmeti vererek hastalarının gözlerinin içinin gülmesini sağlamaktır.

Merkezimiz tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış bir alt yapıya ve teknolojiye sahiptir. Ameliyathaneler “laminer akım” sistemi ile yapılmıştır. Bu sistemle beraber ameliyathane içinde olabilecek en hijyenik ortam sağlanmaktadır. Dolayısıyla ameliyat esnasında enfeksiyon kapma riski neredeyse yok edilmektedir. Sterilizasyona aka ehemmiyet verilen Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi’nde, bütün hasta yatakları basınçlı buharla yıkanmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi’nde Hastane Bilgi Sistemi (HIS) yazılımından yararlanılmaktadır. Bu yazılım sayesinde hem hasta bilgilerinin hızlı toparlanıp işlenmesi hem de hastaya hususi bütün sonuçların bilgisayar ortamında sunulması ve saklanması mümkündür. HIS sistemi sayesinde doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabilmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları, sıhhat standartları konusunda dünyanın en mühim kuruluşu olarak kabul edilen JCI (Joint Commission International) tarafından ilk denetiminde bütün sistemiyle, bütün standartlarda akredite edilen ilk Türk Üniversite Hastaneleri Grubu olmanın gururunu yaşıyor.

Merkezimiz, göz hastalıkları konusunda yenilikçi, araştırmacı ve dünyanın misal alacağı şef bir referans göz merkezi olma yolundadır.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir