Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. Şencan Sok No:1
Telefon:02124740333
Web Sitesi:www.bagcilardiyalizrentek.com41.02361228.836389
Kurum Hakkında

Merkezimiz ilk kez Bakırköy ilçesinde 2005 yılında faliyete başlamış, 2014 tarihinde Bağcılar Hürriyet mahallesindeki yeni binasına taşınmıştır. Bağımsız olan binamız, diyaliz hastalarının ihtiyaçlarına ve konforuna müsait olarak tasarlanmıştır. Seans salonlarımız en çok on tane hemodiyaliz cihazı içermektedir.

Her hastanın farklı diyaliz ihtiyacı olduğunu düşüncesiyle kişiye hususi diyaliz tedavisini ilk uyğulayan merkezlerden biriyiz. Bağcılar ilçesine farklı bir diyaliz anlayışı getirecek merkezimiz 15 Haziran tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamıştır.

Merkezimiz, son beş yıldır ellinin üzerinde böbrek nakli yaptırmıştır. Bu atama sayısı, hasta miktarına göre merkezler değerlendirildiğinde, Türkiye ortalamasının üzerindedir. Amacımız, hastalarımızla beraber böbrek nakline kadar yürüyeceğimiz bu yolda, onları olabildiğince sağlıklı halde tutmak ve en yüksek hizmet kalitesini almalarını sağlamaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir