Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Natal FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Caddesi Erdölen Uğraş Merkezi 38/13
Telefon:0 (212) 324-3010
Web Sitesi:www.natalfiziktedavi.com41.07627429.021007
Kurum Hakkında

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki bütün yenilikleri takip ederek ve uluslararası standartları Türkiye’ye uygulayarak birçok ilke imza attık. Amacımız gövde sağlığımız için lüzumlu olan fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını ihtiyacı olan herkese ulaştırmaktır.

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde, en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için çalışmaktayız. Sizlere olan ilgimiz ve bilimsel bilgimizin birleşimi ile, hayatınızdan sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde beğeni alabilmeniz için, ruhsal ve bedensel uyumunuzu maksimum seviyede tutmak için gelişimimizi sürdürüyoruz.

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kabul görmüş uluslararası standartlarda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ortopedik rehabilitasyon, kadın sağlığı ve omurga sağlığı konusunda uzmanlaşmış ve vatan dışındaki benzeri kuruluşlarla işbirliği içinde olan, şef bir fizik tedavi kuruluşu olmayı sürdüreceğiz.

Özel Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir