Özel Ortospor Sağlık Merkezi

Kurum Adı: Özel Ortospor Sıhhat Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47
Telefon:0 (212) 284-8678
Web Sitesi:www.ortospor.com41.07947629.019927
Kurum Hakkında

Ortospor Hususi Sıhhat Hizmetlerin’de modern ve özenli hizmet, titizlikle hazırlanmış mekanlarda, modern metotlarla ve alanlarında uzmanlaşmış, mesleğine saygılı, özverili olan akadamik kadromuz ile sunulur. Koruyucu sıhhat hizmetlerini ön planda tutularak, evvel insan sloganı ile “Tedavi, erken ve doğru teşhis ile başlar” prensibi doğrultusunda uluslararası nitelik standartlarında sıhhat hizmeti verilmektir.

Misyonumuz, spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerini sağlamak, bireylerin hayat kalitesini artırmak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplumda sayılarının artmasına katkı sağlamaktır. Bu amaçla öncelikle Koruyucu sıhhat hizmetlerini ön planda tutarak, evvel insan sloganı ile uluslararası nitelik standartlarında sıhhat hizmeti vermektir.

Vizyonumuz, sunduğumuz sıhhat hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, uzman kadromuzla, Spor Sakatlıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanlarında model oluşturmayı, Ülkemizde referans gösterilen bir sıhhat kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Özel Ortospor Sıhhat Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ortospor Sıhhat Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir